FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA ZAJĘCIA

KURS RODO – Warszawa – 27-30.04.2020 r. (32h – 1999 zł)

Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line.
Jeśli potrzebujesz papierowy formularz, możesz go pobrać tutaj.

    Dane uczestników (pola nieobowiązkowe)

    Uczestnik 1

    Uczestnik 2

    Uczestnik 3

    Uczestnik 4

    Uczestnik 5

    Uczestnik 6

    Uczestnik 7

    Uczestnik 8

    Uczestnik 9

    Uczestnik 10

    Uczestnik 11

    Uczestnik 12

    ⇒Dane zbierane są w celu umożliwienia zapisu na szkolenie otwarte i zawarcia umowy z administratorem.

    ⇒Podstawą prawną ich przetwarzania jest art. 6 pkt.1 lit b) i c) Rozporządzenia 2016/679.

    ⇒Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy i wzięcia udziału w szkoleniu. Brak podania danych uniemożliwi jej zawarcie.

    ⇒Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis SzkolenieRODO.pl jest Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mickiewicza 33/41. Możesz się z nami skontaktować poprzez wysłanie wiadomości na adres: kontakt@szkolenierodo.dev.e-regulaminy.pl.

    ⇒Dane identyfikacyjne i kontaktowe będą przechowywane przez 6 miesięcy, a dane rozliczeniowe przez 6 lat po dacie szkolenia.

    ⇒Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    ⇒Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora firmy w zakresie hostingu, komunikatorów internetowych, księgowości, przewozu przesyłek oraz Google Inc. Dane będą przekazane do Stanów Zjednoczonych (usługi Google Inc.). Będą one bezpieczne z uwagi na przyjęte wzorcowe klauzule umowne oraz przystąpienie Google Inc. do programu EU-US Privacy Shield Framework. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

    Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności i plików „cookies” serwisu.